Poptávka zboží

Výroba spojovacího materiálu

Součástí naší nabídky služeb je i zajištění výroby spojovacího materiálu podle požadavku našich zákazníků.

Zakázková výroba spojovacího materiálu

Pro rychlou a přesnou kalkulaci nabídky je velmi vhodné, aby zákazník dodal technický výkres s požadavkem na materiál a počtem požadovaných kusů. Naši výrobci jsou do 3 dnů schopni nám poslat zpět nabídku s přesným termínem dodání a navrhovanou cenou.  Někdy se setkáváme s požadavkem vyrobit spojovací materiál přesně podle dodaného vzorku. Je však potřeba se přesně domluvit na rozměrech, jelikož většina vzorků je již delší dobu použitých, mohlo by dojít k chybnému změření. Zajistíme i potřebné zkoušky a certifikáty na výrobek podle Vašeho přání.

Poptávka výroby spojovacího materiálu

Prosím zašlete nám e-mailem na adresu: pematex@pematex.cz následující podklady.

Výkres:

Požadovaný počet ks:

Termín dodání:

Požadavek na certifikaci:

Certifikace spojovacího materiálu?

Dále se naše společnost velmi často setkává s požadavkem zákazníků na potřebnou certifikaci našich výrobků či zboží. Umíme zajistit potřebné zkoušky ve zkušebnách přesně podle vašeho přání. Certifikát je vystavován v českém jazyce, pokud si zákazník přeje i v jazyce anglickém nebo německém. Upozorňujeme, že certifikace není možné provádět zpětně. Tento požadavek se musí uvést před samotným zadáním poptávky.

Delta protect - speciální povrchová úprava?

  1. Od jakého průměru závitu jste schopni povrchovou úpravu provést? - standardně jsou tyto povrchové úpravy pro metrický závit 6mm a výše, dle našich zkušeností lze povlakovat již M4, pokud to budou šrouby do plechu či plastu. U závitů bez metrického závitu lze povlakovat i menší rozměry.
  2. Certifikát na dodanou povrchovou úpravu? - standardně vyhotovujeme Atesty k povrchové úpravě, kde je specifikována nanesená povrchová úprava včetně shody s objednávkou, popř. normou a kde garantujeme požadavky kladené zákazníkem na povrchovou úpravu, taktéž jsme schopni zajistit korozní zkoušky v solné mlze.
  3. Třídíte zboží, když vám pošlu 50 ks balení? -  pokud je to více druhů spojovacího materiálu, nemáme s tím problém, taktéž balení jsme schopni zajistit.
  4. Druhy povrchových úprav? - námi nabízené služby jsou založeny na materiálech Delta firmy Doerken-MKS Systeme, tj. na zinkolamelových povlacích, popř. na jejich kombinaci s tzv. Top-coaty; taktéž nabízíme utěsňovací povlaky na základ galvanického Zn, popř. Zn/Ni.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem, kdy Vám nejlépe volat.

 

Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 3000 Kč pro e-shop

Od 1 kusu

Možnost nákupu od 1 kusu

Speciální slevy

Pro firmy, velkoodběratele, prodejce a další...

Skladová zásoba

Přes 40 000 položek skladem a dalších
60 000 položek na objednání...