Poptávka zboží

Služby

V souladu s naší strategií neustálé zlepšování kvality dodávaných služeb jsme pro vás připravily tyto výhody:

» profesionální poradenství

Naše obchodní oddělení je vám vždy připraveno ochotně pomoci a odborně poradit v oblasti problematiky spojovacího materiálu a kotvící a upevňovací techniky. Případně vás obchodní zástupci navštíví a rádi pomohou s obchodními, ale také s technickými dotazy. Tento vysoký standard dosahujeme díky vysoké odbornosti našich pracovníků, kteří vám dokáží zpracovat rychlé a efektivní cenové kalkulace i na nestandardní spojovací materiál.

» doprava nad 4 000 Kč bez DPH zdarma (platí pro velkoobchod)

Při objednání zboží v hodnotě 4 000 Kč (bez DPH) a vyšší, náklady za dopravné hradíme my. K těmto účelům využíváme námi vyzkoušené dopravní společnosti PPL a Geis. Všechny paletové zakázky si fotíme z důvodu rychlejšího důkazu v případě poškození zboží při přepravě.

Některý sortiment naleznete také v našich e-shopech: www.sroubyonline.cz a www.pematex.cz za zvýhodněnou cenu. Na objednávky přes eshop je zvýhodněná doprava nad 3000,-Kč zdarma.

» kvalita na prvním místě

Kvalita je pro nás vždy na prvním místě a proto spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli spojovacího materiálu a kotvící techniky a upevňovací techniky z celého světa. U našich dodavatelů se také snažíme zajistit optimální balení spojovacího materiálu a krátké dodací lhůty. Tolerance množství zboží v jednotlivém balení je + - 3%.

Našim zákazníkům poskytujeme službu vrácení zakoupeného zboží na našich prodejnách a to do 7 dnů od zakoupení za poplatek 100 Kč. Zboží musí být nepoužité a v originálním neporušeném obalu.

Jako důkaz naší spolehlivosti je držení certifikátu kvality ISO: 9001:2015.

» regály s logem "Pematex"

Pro naše smluvní zákazníky jsou k dispozici prodejní regály Pematex s vybraným sortimentem spojovacího materiálu a kotvící a upevňovací techniky. Tento prodejní systém je vizuálně velmi přitažlivý a vytváří ucelený pohled na sortiment spojovacího materiálu a kotvící a upevňovací techniky. Naší snahou je pak Vaším zákazníkům pomoci v orientaci se sortimentem spojovacího materiálu a podpořit Váš prodej.

 

 č.1
 č.2
 č.3

Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 3000 Kč pro e-shop

Od 1 kusu

Možnost nákupu od 1 kusu

Speciální slevy

Pro firmy, velkoodběratele, prodejce a další...

Skladová zásoba

Přes 40 000 položek skladem a dalších 60 000 položek na objednání...