Služby Pematex

V souladu s naší strategií neustálé zlepšování kvality dodávaných služeb jsme pro vás připravily tyto výhody:.

Profesionální poradenství

Naše obchodní oddělení je vám vždy připraveno ochotně pomoci a odborně poradit v oblasti problematiky spojovacího materiálu a kotvící a upevňovací techniky. Případně vás obchodní zástupci navštíví a rádi pomohou s obchodními, ale také s technickými dotazy. Tento vysoký standard dosahujeme díky vysoké odbornosti našich pracovníků, kteří vám dokáží zpracovat rychlé a efektivní cenové kalkulace i na nestandardní spojovací materiál.

Doprava nad 4 000 Kč bez DPH zdarma (platí pro velkoobchod)

Při objednání zboží v hodnotě 4000 Kč (bez DPH) a vyšší, náklady za dopravné hradíme my. K těmto účelům využíváme námi vyzkoušené dopravní společnosti PPL a Geis. Všechny paletové zakázky si fotíme z důvodu rychlejšího důkazu v případě poškození zboží při přepravě.

Některý sortiment naleznete v našem e-shopu: www.sroubyonline.cz za zvýhodněnou cenu. Na objednávky přes eshop je zvýhodněná doprava nad 2000,-Kč zdarma.

Kvalita na prvním místě

Kvalita je pro nás vždy na prvním místě a proto spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli spojovacího materiálu a kotvící techniky a upevňovací techniky z celého světa. U našich dodavatelů se také snažíme zajistit optimální balení spojovacího materiálu a krátké dodací lhůty. Tolerance množství zboží v jednotlivém balení je + - 3%.

Našim zákazníkům poskytujeme službu vrácení zakoupeného zboží na našich prodejnách a to do 7 dnů od zakoupení za poplatek 100 Kč. Zboží musí být nepoužité a v originálním neporušeném obalu.

Certifikáty kvality

Jako důkaz naší spolehlivosti je držení certifikátu kvality ISO 9001-2015 CZ a ISO 9001-2015 EN.

Regály s logem "Pematex"

Pro naše smluvní zákazníky jsou k dispozici prodejní regály Pematex s vybraným sortimentem spojovacího materiálu a kotvící a upevňovací techniky. Tento prodejní systém je vizuálně velmi přitažlivý a vytváří ucelený pohled na sortiment spojovacího materiálu a kotvící a upevňovací techniky. Naší snahou je pak Vaším zákazníkům pomoci v orientaci se sortimentem spojovacího materiálu a podpořit Váš prodej.

Pokud máte o regály s logem "Pematex" zájem, neváhejte nás kontaktovat!

Copyright © 2022 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.